Tooted

Schumacher

Meie tootevalikust leiate CTEK ja DEFA SmartChange akulaadijad ning Noco Genius Boostrid (käivitusabi).

CTEK akulaadijad on tänu oma suurepärastele omadustele saavutanud kiiresti suure turuosa, tõrjudes välja eelmise põlvkonna laadijad. CTEK laadijad on tänu oma täiesti uuele tööpõhimõttele, laadimisvoolu ning pinge kontrollile, täiesti asendamatud. Suurim geelakude tootja maailmas, OPTIMA soovitab oma akude laadimiseks just CTEK laadijaid. Lisaks suurepärastele laadimisreziimidel suudavad CTEK laadijad töötada ka iseseisvate vooluallikatena ja edukalt taastada riknenud akusid. CTEK laadijaid võib unustada aku külge isegi aastateks, mingit ülelaadimise ohtu ei teki. CTEK laadijad on väga kompaktsed ja suure kasuteguriga ,mis teeb nad nad asendamatuks paatide, autode, mootorrataste, autosuvilate jne. laadijatena. Toodete kõrget taset näitab juba see, et paljud tuntud auto- ja mootorrattatootjad on valinud CTEK laadijad oma tootevalikusse: Mercedes Benz, Aston Martin, Lamborghini, Maybach, Aston Martin, Ferrari, Porsche, Harley Davidson jne. CTEK laadijad on väljatöötatud Rootsis. Kõrget kvaliteeti näitab juba see, et garantiiaeg Cteki toodetel on 2-5 aastat. CTEK akulaadijad on välja töötatud Rootsis. Kõrget kvaliteeti näitab juba see, et garantiiaeg CTEK toodetel on 2-5 aastat.

DEFA SmartCharge on kõige kasutajasõbralikum akulaadija maailmas. SmartCharge laadija väljatöötamisel lähtuti, et akude laadimine oleks ohutu ja lihtne. Ühendused on lühise- ja sädemevabad. Akulaadija tunneb ära sellega ühendatud aku tüübi ja reguleerib laadimisprotsessi sobivaks aku laetuse ja suurusega ning ümbritseva keskkonna temperatuuriga. Selleks on vaja ainult ühte nuppu: sisse-välja. Akulaadijal SmartCharge on loetavust hõlbustav tagavalgustus. Aku laetuse tasemest on lihtne ülevaadet saada. Kui akule on soovitatud suuremat laadimisvoolu, on ka seda võimalik valida. DEFA SmartCharge on elegantne ja praktiline väike akulaadija integreeritud juhtmehoidikuga.

Noco Genius Boostrid on proffesionaalsed väikesegabariidilised Liitium-ioon akutehnoloogial käivitusabi seadmed tuntud USA tootjalt NOCO.

 

Tulemused 1 - 3 Kokku: 3

Käivitusabi booster Schumacher 1545A

Käivitusabi
Tootekood: PBI1812

Alghind: 225,00 €
Müügihind:180,00 €
Allahindlus: -45,00 €
24h.gif

Käivitusabi booster Schumacher 1900A

Käivitusabi
Tootekood: PBI2212

Alghind: 425,00 €
Müügihind:350,00 €
Allahindlus: -75,00 €
24h.gif

Käivitusabi booster Schumacher 4400A

Käivitusabi
Tootekood: PBI4424

Alghind: 795,00 €
Müügihind:596,25 €
Allahindlus: -198,75 €
24h.gif

KonmarAuto OÜ, Kadaka tee 42C Tallinn 12915, Eesti. Reg.nr: 10428561
VISA

© 2019 Kõik õigused kuuluvad KonmarAuto OÜ-le.