Tooted

Kütuselisand pliiasendaja 250ml

E-post
Kütuselisand
LiquiMoly Pliiasenduslisand (bensiinile) 250ml (1010)Toodete fotod on illustratiivsed

Müügihind15,00 €
Allahindus
Tootekood: 1010

LIQUI MOLY Pliiasenduslisand (bensiinile) 250ml

Määrib ja kaitseb klapipesasid sõidukitel, mis on algselt mõeldud käitamiseks pliisisaldusega kütusel. Vähendab plokikaane kulumist, säilitades optimaalse kompressiooni. Hoiab ära tõrked mootori töös ja suurendab töökindlust.

Vanemad bensiinimootorid kasutavad klapipesade määrimiseks etüleeritud, pliid sisaldavat bensiini. Etüleeritud bensiini puudumisel või mittekasutamisel tuleks kasutada pliid asendavat vahendit, et vältida klapipesade suurt kulumist, suhtelist kompressiooni kadumist ehk mootori võimsuse vähenemist või isegi mootori kahjustusi. Vahendit lisada pärast tankimist vahekorras 1:1000 ehk 250 ml piisab 250 l pliivaba bensiini kohta.

Kahjulik! Allaneelamisel võib põhjustada kopsukahjustusi. Korduv toime võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist. Hoida lastele kättesaamatult. Vältida auru sissehingamist. Vältidasattumist nahale ja silma. Kemikaali allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist, pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata ka pakendit või etiketti. Kemikaal ja selle pakend tuleb viia ohtlike jäätmete kogumispunkti.

Kasutamine:
  • Vanematele bensiinimootoritele, mis on algselt mõeldud käitamiseks pliisisaldusega kütusel. Ennetavaks kasutamiseks. Ohutu nii katalüsaatorile kui ka turbole. Lisamiseks otse kütusepaaki. Ühest 25-ml mõõtenõu täiest piisab 25 liitrile kütusele.
  • Pidevaks kasutamiseks iga kord tankimisega seonduvalt.

 

LIQUI MOLY Lead Supstitute (Replacement) 250ml

Lubricates and protects valve seat ring on vehicles that originally required leaded fuel. Reduces wear on the cylinder head, maintaining optimal compression. Prevents engine breakdown and increases reliability. For older gasoline engines for which the manufacturer originally specified leaded gasoline. For preventative use. Tested safe with catalytic converters and turbochargers.

Intended use: 

For adding directly to the fuel tank. One filling with the 25 ml dispenser is sufficient for 25 l fuel. For permanent use every time you fill up.

 

 

 

Kontaktinfo

Internetipood: www.autolux.ee

E-post: info@autolux.ee

Telefon: +372 5047047

Firma: KonmarAuto OÜ

Reg. number: 10428561

VAT number: EE100126949

Aadress: Kadaka tee 42C (juriidiline)

Tallinn 12915

Estonia

{mosmap}

Kontaktivorm

KonmarAuto OÜ, Kadaka tee 42C Tallinn 12915, Eesti. Reg.nr: 10428561
SEB Swedbank Coop pank LHV Citadele Luminor Revolut VISA Mastercard

© 2019 Kõik õigused kuuluvad KonmarAuto OÜ-le.