Tooted

Jalgratta pakiraamikotid

THULE Pack 'n Pedal-i pakiraamikottidel on olemas kõik vajalik mis tahes sõitudeks: hõlbus juurdepääs, suurepärane kujundus ja uuenduslik kinnituslahendus, et muuta rattasõit kergemaks.

Lühikestest teekondadest pikkade matkadeni. Thule pakiraami- või jalgrattakott on ohutu, turvaline ja kena välimusega hoiulahendus, mida saate kasutada olenemata reisiteekonna pikkusest. Peate vaid valima toote, mis sobib teie teekonna jaoks kõige paremini. Igapäevasteks sõitudeks sobib hästi stiilne pritsmekindel ja nutika kujundusega pakiraamikott, mida saab kasutada ka kandekotina. Kui aga suundute pikemale matkale, võiksite kasutada eriti vastupidavat ja täielikult veekindlat, tõsisemaks matkamiseks sobivat versiooni.

Thule pakiraami- ja jalgrattakottidel omadused:

  • Stiilne ja mitmekülgne hoiustamisruum jalgratta eesmisel või tagumisel pakiraamil
  • Pritsmekindel, nutikas ja stiilne sõidulahendus
  • Veekindel ja eriti vastupidav tõsiseks matkamiseks sobiv versioon
  Loodud pikaajaliseks kasutamiseks. Thule pakiraamikotid sobivad suurepäraselt igapäevasteks sõitudeks või ka pikemateks matkadeks – võite olla kindel, et need on töökindlad ja vastupidavad. Selleks et teie varustus oleks turvaliselt kaitstud ning püsiks kindlalt jalgrattal, testime pidevalt oma tooteid, et need peaksid vastu pikaajalisele kokkupuutele kuumuse, külma, vihma ja päikesega ning teeniksid teid pikka aega.
 
Andmeid ei leitud

Kontaktinfo

Internetipood: www.autolux.ee

E-post: info@autolux.ee

Telefon: +372 5047047

Firma: KonmarAuto OÜ

Reg. number: 10428561

VAT number: EE100126949

Aadress: Kadaka tee 42C (juriidiline)

Tallinn 12915

Estonia

{mosmap}

Kontaktivorm

KonmarAuto OÜ, Kadaka tee 42C Tallinn 12915, Eesti. Reg.nr: 10428561
SEB Swedbank Coop pank LHV Citadele Luminor Revolut VISA Mastercard

© 2019 Kõik õigused kuuluvad KonmarAuto OÜ-le.