Tooted

Eberspächer eelsoojendid

EBERSPÄCHER Professionaalsed soojenduslahendused kõigile sõidukitele. Eberspächeri tootevalikus on vedelik- ja õhksoojendid alates 2 kw kuni 35 kW agregaatideni. Soojendid, mis aitavad säästa keskkonda, kütust, aega ja raha. Et olla alati valmis tööd tegema ja pikendada hooaega karmides tingimustes, pakkuda mugavust nii reisijatele kui ka reisikorraldajatele. Autonoomsed soojendid tõstavad liikuvate töökodade efektiivsust ja hoiavad turvaliselt teel su perekonna.

Eberspächeri eelsoojendid on mõeldud nii diisel, bensiini, gaasi kui ka hübriidsõidukitele, suurtele ja väikestele, vanadele ja uutele.

Oluliselt suurem mugavus. Akende jääst kraapimise vajadus olgu minevik  – eelsoojendi tagab mõnusalt sooja ja kuiva sõiduki, millega oled valmis kohe liikuma.

Madalam kütusekulu pärast käivitust. Eelsoojendatud mootor tarvitab stardifaasis palju vähem kütust kui külm mootor. Selline kasutus pikendab õli määrimisomadusi ja säästab keskkonda.

Vähem heitgaase. Eelsoojendatud mootori puhul on heitgaaside hulk startides madalam. See mitte ainult ei paku rahuldust keskkonna säästmisest vaid ka mugavust ja värskemat õhku elurajoonidesse ja parkimismajadesse. Keskkonnasäästlikkus võib täna olla üks kõige tugevamatest argumentidest eelsoojendi kasutamiseks kõigi jahedamate ilmade korral.

Kõrgem turvalisus. Eberspächeri eelsoojendi tagab sulanud aknad ja uduvaba nähtavuse. See annab ka parema haarduvuse juhtseadmetega ning juhi tähelepanu saab olla pööratud 100-protsendiliselt sõitmisele. See kõik tõstab oluliselt eelsoojendit kasutava juhi ja teiste liiklejate turvalisust.

Aastaringne kasutus. Ametlikult kestab talv meil vaid 3 kuud. Tegelikult on aga jahedat ja niisket ilma meie laiuskraadil palju pikemalt. Jäätunud aknad aprillihommikul ei ole mingi uudis. Samuti ka kerge jää juba esimestel oktoobripäevadel. Eelsoojendi on kasutamiseks valmis alati, kui ilm on jahe ja soovituslikult juba +10C allapoole langenud termomeetri näidu korral. Tegelikult on eelsoojendil kasutust ka suvisel ajal – väga palava ilmaga kasutada lihtsalt ventilatsioonina. Ühelgi heal autol ei peaks puuduma eelsoojendi.

Lihtne paigaldus. Professionaalses töökojas on Eberspächeri eelsoojendi paigaldus kiire ja lihtne. Tehas on valmistanud ette mudelikohased komplektid sõidukitele, mis tagavad täpse ja toimiva lahenduse ning sõiduki garantii-tingimuste säilimise. Kasutades eelkoostatud komplekte säästame aega ja raha.

Tootja:
Eberspächer
Tulemused 1 - 4 Kokku: 4
on-order.gif

Airtronic 3, D4R 12V õhusoojendi

Õhusoojendi
Tootekood: 252957050000

Müügihind:1199,00 €
Allahindlus:
on-order.gif
48h.gif

Õhuots soojendile Airtronic D4, 90mm

Õhuots 90mm
Tootekood: 221000010019

Müügihind:8,00 €
Allahindlus:
48h.gif
48h.gif

Paigalduskomplekt Airtronic 2/3 universaalne

Paigalduskomplekt Airtronic 2/3 universaalne
Tootekood: 252720800000

Müügihind:230,00 €
Allahindlus:
48h.gif
on-order.gif

Taimer EasyStart PRO 12/24V

Taimer
Tootekood: 221000352200

Müügihind:108,00 €
Allahindlus:
on-order.gif

KonmarAuto OÜ, Kadaka tee 42C Tallinn 12915, Eesti. Reg.nr: 10428561
VISA

© 2019 Kõik õigused kuuluvad KonmarAuto OÜ-le.