Tooted

Tööriistakott 24 sahtliga

E-post
Tööriistakott
Tööriistakott 24 sahtligaToodete fotod on illustratiivsed

Müügihind48,00 €
Allahindus
Tootekood: K6011

Kamasa-Tools Tööriistakott 24 sahtliga

24 sektsiooniga, vastupidav, kahekordsest nailonkangast tööriistakott. Kõva põhjaplaat ja paksud, topitud sangad ning reguleeritav õlarihm. Kõigi nurkade lisatugevdus ja vastupidav tõmblukk.

Laius (mm) Pikkus (mm) Kõrgus (mm)
290 470 380


Eluaegne garantii

Kamasa-Tools oli esimene maailmas, kes seda tüüpi garantii kasutusele võttis. Eluaegne garantii on niikaua jõus, kuni tööriist pole läbi kulunud või rikutud valede töövõtete või hooldusega. Tööriista vanus siinjuures rolli ei mängi. Kliendil ei ole vaja tõestada, millal või kustkohast ta tööriista ostnud on.

  • Garantii kehtib kõikide vigade puhul, mis teevad tööriista kasutuskõlbmatuks ja mille põhjustavad materjali-, valmistus- või konstruktsioonivead.
  • Garantii ei kehti vigade puhul, mille on põhjustanud normaalne kulumine, halb hoidmine või vale kasutamine. Eluaegne garantii ei kehti suruõhu- ja hüdraulilistele tööriistadele.

 

Kamasa-Tools Soft tool bag

Made of double heavy nylon fabric, 600D. Fitted with a hard bottom, rugged comfortable handles and an adjustable shoulder strap. Extra reinforcement at all points. Total of 24 compartments. Heavy duty zipper.

KonmarAuto OÜ, Kadaka tee 42C Tallinn 12915, Eesti. Reg.nr: 10428561
VISA

© 2019 Kõik õigused kuuluvad KonmarAuto OÜ-le.