Tooted

Akulaadija DEFA MultiCharger 2x12A PlugIn

E-post
Akulaadija
Akulaadija DEFA MultiCharger 2x12A PlugInToodete fotod on illustratiivsed

Müügihind409,00 €
Allahindus
Tootekood: DA705300
48h.gif

Akulaadija DEFA MultiCharger 2x12A 230VAC PlugIn

DEFA MultiCharger 2x12A laadija põhineb kaasaegsel switchmode tehnoloogial ja laadimisahel on galvaaniliselt isoleeritud.

DEFA PowerSystems on loodud selleks, et lihtsustada akulaadurite paigaldamist või ühendamist rasketele sõidukitele, nt autodele, veokitele, bussidele, traktoritele ja ehitusmasinatele. Tooted on vastupidava konstruktsiooniga ja seesmiselt kaitstud niiskuse, löökide ja vibratsiooni eest. Isegi rasketes tingimustes töötavad nad kindlalt paljude aastate vältel.
Süsteem lihtsustab ja kindlustab DEFA PlugIn ühenduskaablite kasutamist. Süsteemis ühenduste tegemiseks ei ole vaja tööriistu, seega saab süsteemi paigaldada volitatud töötajate abita. Laadija esindab oma ala uusimat tehnoloogiat ja garanteerib akude parima võimaliku eluea. Laadija sobib ca kuni 150 Ah akude laadimiseks ja võib jätta akuga ühendatuks piiramatuks ajaks. Laadija võib olla akuga ühendatud samaaegselt kuni 6A koormusega laadimisfunktsiooni katkestamata. Laadimispinge on temperatuurile vastavalt kompenseeritud välise temperatuurianduri abil.

Sobib kõikidele plii/happe tüüpi akudele (kaasa arvatud AGM, Gel, hooldevabad).

Lisavarustus: DA705463 - Adapterkaabel Schuko-PlugIn

KonmarAuto OÜ, Kadaka tee 42C Tallinn 12915, Eesti. Reg.nr: 10428561
VISA

© 2019 Kõik õigused kuuluvad KonmarAuto OÜ-le.